środa, 23 lutego 2011

Mroku: "Bajki robotów" w fazie miksu!

Mroku niedawno udostępnił wiadomość o postępach w produkcji nowego albumu, którego premiera przewidziana jest na wiosnę biorącego roku. Oto oficjalny komunikat zamieszczony na myspace'ie Mroka:

"Nagrałem już wszystkie wokale, teraz Mahyn siedzi nad miksem. W sumie na płycie będzie 12 utworów, w tym dwa remiksy i jeden instrumental. Łącznie album będzie trwał ok. 35 minut. 9 utworów wyprodukował Mahyn, a 3 BobAir (Bober). Jeśli chodzi o sam klimat, to będzie to najmocniejsza brzmieniowo płyta ze wszystkich moich dotychczasowych, bliżej jej do epki „Znamy się ze słyszenia”, niż do „Mrocznych nagrań”. Nie zaprosiłem żadnego gościa. Na dniach rozpoczynamy pracę nad okładką, wyborem singla i zarazem utworu na klip. Tak jak wcześniej wspominałem „Bajki robotów” będą tłoczone, z kilkustronicową okładką z tekstami. Pierwszy singiel i promomiks pojawi się na początku kwietnia."

Pozostraje tylko czekać na godnego, miejmy nadzieję, następcę "Mrocznych nagrań", które również możecie ściągnąc w pełni legalnie TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz